28 Nisan 2013

C.A.M. Galeri – Karma Sergi - Start! ‘Art within Reach’

resim: Betül Güney

Karma Sergi

Start! ‘Art within Reach’

 Yusuf Aygeç
Neslihan Başer
Mahmut Celayir
Yasemin Kaçkar Demirel
Murat Durusoy
Betül Güney
Necmi Gürseler
Henny Van Leeuwen
Nihal Martlı
Soner Ön
Olgu Ülkenciler
Tuba Yalçınkaya

6 – 30 Haziran 2013

Sergi, 7 Temmuz Pazar gününe uzatıldı
basın bülteni

C.A.M. Galeri 6-30 Haziran tarihleri arasında Start! ‘Art within Reach’ sergisini düzenliyor.

C.A.M. sanatçılarından Yusuf Aygeç, Neslihan Başer, Mahmut Celayir, Yasemin Kaçkar Demirel, Murat Durusoy, Betül Güney, Necmi Gürseler, Henny Van Leeuwen, Nihal Martlı, Soner Ön, Olgu Ülkenciler ve Tuba Yalçınkaya’nın belirli bir fiyat aralığında seçilmiş işlerini genç koleksiyonerler ve sanatseverlerle buluşturuyor. Londra, New York, Hong Kong ve daha birçok şehirde genç ve yeni sanatçıların işlerini daha uygun fiyatlarla koleksiyonerlere ulaştıran Affordable Art fuarı, C.A.M. Galeri’nin bu proje için çıkış noktası. 

C.A.M. Galeri sanatçılarının genç ve dinamik işleriyle yaz mevsimini karşılarken sizleri Start! ‘Art within Reach’e bekliyor. 

press release

The new exhibition Start! ‘Art within Reach’ is hosted by C.A.M. between the dates 6-30 June.

Affordable Art Fair organized in London, New York, Hong Kong and in many other cities, which brings forth the works of young and emerging artists to art lovers is the starting point for Start! ‘Art within Reach’. This month at C.A.M. will be a great chance to view works from both young and established artists.

Works, selected between a certain price range, from Yusuf Aygeç, Neslihan Başer, Mahmut Celayir, Yasemin Kaçkar Demirel, Murat Durusoy, Betül Güney, Necmi Gürseler, Henny Van Leeuwen, Nihal Martlı, Soner Ön, Olgu Ülkenciler and Tuba Yalçınkaya will be exhibited.

As summer approaches, C.A.M. Gallery welcomesart lovers and collectors to Start! ‘Art within Reach’ to view young and dynamic works.

C.A.M. Galeri / Akaretler

Şair Nedim Cad. No:25A, Akaretler, İst.

Tel: +90 212 245 79 75

Hiç yorum yok :